fbpx

Sakarya'nın Tek Vize Danışmanlık Merkezi Erko Grup'a Hoş Geldiniz

Türk Vatandaşları İçin

Vize Danışmanlık Hizmeti

Seyahatlerinizin prosedürlerinden kurtulun, keyfine odaklanın. Avrupa ülkeleri, Amerika ve Orta Doğu ülkeleri seyahatlerinizin planlamasında bizden destek alın. 

Pasaport, vize gibi resmi süreçlerin başvuruları ve  takibi gibi resmi prosedürleri uzman ekibimize bırakın. 

Gerekli evraklar, şartlar ve tüm bilgileri en baştan alın. Süreçleri profesyonel ekibimize teslim edin, siz seyahatinizi planlayın.

Vize Almak
Erko Grup'la

Vize Nasıl Alınır?

1

Evraklar

Gideceğiniz ülkeye göre değişkenlik gösteren evrakları büromuza teslim edin.

2

Konsolosluk Ziyareti

Bir seferliğe mahsus ülke konsolosluğuna gidiş

3

Vize Onayı

10-20 iş günü içinde onaylanan vizenizi büromuzdan alabilirsiniz.

Vize Hizmetleri

Hangi Amaçlarla Vize Alabiliyoruz?

Bu vize türünde ; çalışan ve işyeri sahipleri , yurt dışında iş görüşmeleri yapmak , firma ziyaretlerinde bulunmak veya yurt dışında bir fuara katılmak için vize başvurusunda bulunabilirler.

Kişilere, Yurt dışından ticari amaçlı bir davetiye gelmesi için kişilerin çalıştıkları firma ile kendi sektörlerinin birbiriyle uyumlu olması gerekir. Fuara katılım için ise fuar katılım belgesi yada fuar bileti gerekmektedir.

Gezi amaçlı düzenlenen seyahatlerde istenen vizedir .Kişilerin talepleri doğrultusunda başvurulan vize çeşitidir. Bu tür vizede kişiye yurt dışından gelecek davetiye yoktur. Kişiler turistik gezi yapmak isterlerse ya da bir tur aracılığıyla gezi yapacaklarsa bu tür vizeyi kullanmalıdırlar. Kişilerin satın alınmış uçak ve otel rezervasyonları varsa vize başvurusu esnasında satın alınmış bu belgeleri sunulur. Eğer uçak ve otel rezervasyonları bulunmuyorsa tarafımızdan bu rezervasyonlar yapılmaktadır.

Türkiye’de eğitimine devam eden veya eğitimini tamamlamış kişilerin yurt dışında eğitim almak amacıyla başvurduğu vize türüdür. Dil okuluna gitmek isteyen, Erasmus öğrenci değişim programı ile yurtdışında staj yapmak ya da eğitim görmek isteyen veya yükseklisans/doktora eğitimini yurtdışında almak isteyen kişilerin eğitim/öğrenci vizesi alması gerekmektedir. Gerekli evraklar başvuru türü ve başvuru yapılan ülkeye göre değişiklik göstermektedir.

Başka bir ülkeden iş teklifi almanız veya iş kontratı imzalamanız durumunda o ülkede çalışabilmek için çalışma vizesi almanız gerekmektedir. Alınan turist veya diğer türlü vizelerde çalışma izni bulunmamaktadır.

Türkiye’de yaşayan T.C. vatandaşlarının başka ülkede yaşayan resmi eşlerinin veya çocuklarının yanına yerleşmesi için başvurması gereken vizedir. Aile birleşimleri , uzun sureli (D tipi ) vize kategorisinde bulunmaktadır. Bu tür vizede ; yurt dışındaki kişiler ve Türkiye’den aile birleşimi vizesi alacak olan kişilerin belirli evrakları toplamaları gerekmektedir

Transit vize, bir ülkeye giderken, başka bir ülkeden aktarma yapmanız gereken durumlarda, aktarma yapılan ülkenin sınırlarından geçebilmek için istenen kısa süreli vize türüdür. Aktarmalı uçuşlarda aktarma yapılacak olan ülkenin transit vize isteyip istemediği mutlaka kontrol edilmelidir. Transit vizeye sahip olan kişi aktarma yapacağı ülkede havaalanı dışına çıkamaz.

Prosedürlerle Uğraşmayın

Siz Sadece Gideceğiniz Yeri Seçin!

Bizi Arayın
Telefon : +90 264 333 2 000
WhatsApp : +90 264 333 2 000
E-Mail
vize@erkogrup.com
Adres
Cumhuriyet Mah. Dr. Kamil Sk. No:2 Daire:109 Adapazarı/SAKARYA
Vize Hizmeti

Danışmanlık Hizmeti Verdiğimiz Ülkeler

İngiltere Vizesi

İngiltere Vizesi Almak İçin Yapmanız Gerekenler

Amerika Vizesi

Amerika Vizesi Almak İçin Yapmanız Gerkenler

İsviçre Vizesi

İsviçre Vizesi Almak İçin Almak İçin Bilmeniz Gerekenler

Shengen Vizesi

Shengen Vizesi Almak İçin Yapmanız Gerkenler

Malezya Vizesi

Malezya Vizesi Almak İçin Yapmanız Gerekenler

Kanada Vizesi

Kanada Vizesi Almak İçin Yapmanız Gerekenler

Yeni Zelanda Vizesi

Yeni Zelanda Vizesi Almak İçin Yapmanız Gerekenler

Avusturalya Vizesi

Avusturalya Vizesi Almak İçin Yapmanız Gerekenler

Singapur Vizesi

Singapur Vizesi Almak İçin Yapmanız Gerkenler

Fransa Vizesi

Fransa Vizesi Almak İçin Yapmanız Gerkenler